kongres futurologiczny

kongres futurologiczny Skorzystaj z posiadania książki utrzymane przez cały rok, skorzystania z ulg podatkowych, zapobiegać kar podatkowych lub kontroli, uniknąć odpowiedzialności za błędy lub kradzieży, zaoszczędzić pieniądze i być przygotowany do sezonu podatkowego.

Budżet Prognozowanie

Budżet ma zasadnicze znaczenie dla małych firm, zwłaszcza teraz. Mając budżet jest pomocne, gdy gospodarka jest niepewna, ponieważ pomoże zarządzać przepływem gotówki i radzić sobie z krótkoterminowych potrzeb finansowych. W poprzednim artykule na temat budżetu, dostarczyliśmy 4 sposoby, aby stworzyć budżet:

kongres futurologiczny

Tworzenie what-if-scenariusze - Tworzenie kilka scenariuszy dla firmy i dla gospodarki i jak mogą one wpłynąć na klientów / klientów i firmę.

Zero-budżetowania - Zero budżetowanie oparte zaczyna się od zera (zamiast korzystania z wcześniejszych numerów rocznie)

Kwartalne Budżetowanie - Pomocny zrobić kwartalny budżet w porównaniu z rocznym budżetem zwłaszcza jeśli są małe firmy i mają większe problemy zarządzającą przepływ gotówki lub w zależności od branży.

kongres futurologiczny

Prognozy na kółkach - Prognozowanie 12-18 miesięcy out. Pomoże to projekty problemowe miejsce i pozwala na dostosowanie się do zmian zachodzących w gospodarce.

Dzięki wykorzystaniu tych zasobów przez cały rok, firma zostanie zorganizowane i przygotowane, gdy sezon podatkowy przybywa. Kuszące jest umieścić tego wszystkiego i po prostu poczekać styczniu, lutym, marcu nawet skontaktować się księgowy, ale w rzeczywistości organizowania plików firm, zarządzanie i utrzymanie książek up-to-date, identyfikowanie zagrożeń Możliwości i budżetowanie w ciągu całego roku, uczyni sezon podatkowy dużo łatwiejsze i pozwoli Ci sprawnie prowadzić firmę przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości usług klienci zasługują.

Corner księgowy za

- autor artykułu