kongres budownictwa

kongres budownictwa

Czy masz Wizytówka

Czy masz Wizytówka? Tak, muszę gdzieś jeden - lemingi go znaleźć

Co dobrego to robi, aby przejść do cały czas, kłopoty i koszty mieć naprawdę czyste wizytówki drukowane, jeśli nie można się z nimi, gdy jest to właściwy moment?

Zdarza się codziennie. Rozmowa biznes, na co dzień w pierwszym, sprawia, że ??kluczową obrót i związek zaczyna się rozwijać, które mogą przekształcić się w zysku.

"Czy masz kartę?" jest pytanie najczęściej zadawane.

"Czy masz kartę?" mówi: "Ty przeszły wszystkie moje małe testy, a teraz chcę, aby dostać się do pracy."

"Czy masz kartę?" jest jedno pytanie, które mówi, że most został zbudowany i jesteśmy teraz będzie komunikować się dalej.

Nowy związek jest jak chwiejny domek z kart, wszystko może wbić ją w dół.

"Pewnie nie" jest odpowiedzią oczekiwaniami, jak dostarczyć z wyraźną pewnością siebie, ostre, czyste, profesjonalnie wyglądające wizytówki. "Pozwól mi napisać zastrzeżonego numeru telefonu komórkowego z tyłu ..."

Dyskusja o uzyskanie stopy w drzwiach. To posunięcie nie tylko mówi, że jesteś pro i przechodzi długą drogę do cementowania relacji, ale także mówi, że wystarczy umieścić perspektywę w swoim "wewnętrznego kręgu" przez penciling swój numer telefonu komórkowego, numer, który oczywiście nie wydrukować na karcie lub przekomarzania temat.

Ale nie wszystkie wstępne transformacje od rozmowy do relacji biznesowych dziać. Zbyt często olbrzymi Boo Boo zabija ona żyje, podobnie jak w telewizji komercyjnej błędów.

Najbardziej oczywiste jest to, aby nie mieć karty (lub kart) Dostępny pytany. "Dobrze, hmm .. ah .. no nie wiem." BONG, następny zawodnik.

Co gorsza jest konieczności wyszukiwania. Powinieneś być w stanie "bat jeden out" bez wykopywania swój portfel i kartkując fotek z dziećmi, albo tłoczenie na dno torebce przeszłości lakieru do włosów. "Zobaczymy, mam jeden gdzieś tutaj, nie, to karta Dostałem wczoraj, nie, to obraz mojego dzieciaka, to jest tutaj, nie, to nie to albo .." powinien być w stanie szybko wyciągnąć kartę szybciej niż w starej zachodniej rewolwerowca.

Pytany "Czy masz kartę?" można stworzyć wrażenie, że może uczynić lub złamać wszelkie przyszłe relacje z osobą, która poprosiła.

Zawsze miej przy sobie przynajmniej jedno ostre, czyste, profesjonalnie wyglądające wizytówki i wiedzieć, gdzie go znaleźć.

- autor artykułu