kongres gospodarczy

kongres gospodarczy

Czy Hoarder Likes

OK, to hit tego przycisku "Lubię to". Co teraz? Czy ta osoba po prostu dodany do egoistycznego kolekcji fanów? Co robi jak średnia i co to dla ciebie warte?

Prosty gest "lubienie" Twój fan page Facebook jest rzeczywiście zaproszenie, aby dowiedzieć się więcej. Ta osoba ma teraz wykazały zainteresowanie tym, co masz do zaoferowania, prawda? Jak często można śledzić z tego nowego wentylatora? Spróbuj osobiście odpowiadać na nich i rozpocząć związek toczenia. Co takiego, związek? Tak! Zobacz, mamy tendencję do zapominania, że ??social media jest social.You należy wyżywienie i pokazując miłość i wdzięczność dla tych, którzy zdecydowali się przeczytać, co masz do powiedzenia. Tak, wybrali cię słyszeć, więc z nimi rozmawiać!

Wiesz, ja szczerze usłyszał niektórzy konsultanci twierdzą, że nie zdecydują się założyć fan page, ponieważ czują, że nie jest to konieczne. Cóż, tak naprawdę nie jest, jeśli nie wykorzystują go w prawidłowy sposób. Jeśli nie używasz go jako narzędzie do budowania relacji, miód, jesteś po prostu kołowrotki i pobudzanie swoje ego.

Strona "jak" jest bardzo podobny do kogoś Zgłaszając się do powiedzenia, biuletynie. To do ciebie, aby zarobić na ich działalność. Trzymać ludzi przyciąga do tego, co masz do powiedzenia, nie tylko dostarczając cennych treści, ale również jest wciągające.

Staramy się zapewnić rozwiązanie ich problemów więcej niż próbować je sprzedać, co masz. To stwarza wielką renomę dla swojej osobistej marki.

Odpowiedź na pytania w odpowiednim czasie, a także odpowiedzieć na nich publicznie. Dlaczego ukryć wielkie informacji za zamkniętymi drzwiami prywatnej wiadomości? Jest więcej niż prawdopodobne jest co najmniej jeden wentylator szukasz tego samego odpowiedzi.

Twoja platforma social media jest tak, że stadium. Wykorzystaj to, co masz.

Zrób sobie przysługę. Przed naciskać na NOWY lubi, wypolerować te, które masz teraz. Rozmowy Strike, poznać aktualne fanów. Kim oni są? Skąd oni są? Jakie są ich hobby, itp

Tak, o to, co chcę ya zrobić:

Przejdź na fanpage i następnie spostrzeżeń

Teraz kliknij na karcie, która mówi: "Ludzie" i rzuć okiem na który cię kocha.

Studiować fanom trochę i poznać, kto to jest, że rozmawiasz.

Potem wróć i powiedz mi, co ya got.

- autor artykułu