kongres hemisferyczny

kongres hemisferyczny

CV - Chore lub Professional

Po rozpatrzeniu CV przez większość mojego życia, doszedłem do wniosku, że większość CV można podzielić na dwie kategorie. Są one albo "chore" lub "profesjonalny".

Chore CV są te, w większości. Dlaczego są w takim stanie? Wielu kandydatów po prostu odebrać format CV i napisać CV korzystając z tego formatu. Inni kandydaci szukają pomocy ze strony przyjaciół, którzy w dużej mierze nieskuteczne z ich życiorysów. Wielu kandydatów również nie podejmują trud, aby wyraźnie wymienić swoje umiejętności i kompetencje. Ponadto kandydaci nie używaj czasowników działania, aby opisać swoje osiągnięcia. Wyniki są kandydaci przegap ważnych ról lub pozostać bez pracy przez dłuższy czas. Lesser wykwalifikowane osoby z lepszą jakością CV łatwiej znaleźć pracę. Takie "chory" CV nie są odczytywane i czas i pieniądze są marnowane w swojej pracy wysiłek poszukiwania.

Życiorysy zawodowe są te, które:

oHave jasne cele kariery;

oDefine dorobek naukowy kandydata odpowiednie do roli.

oDescribe kluczowe umiejętności i kompetencje kandydata, dostarczając przykładów pracy.

oDescribe główne atuty kandydata

oAvoid oświadczenia nagrywania zasadniczych zadań, zamiast obowiązku.

kongres hemisferyczny

Prace związane oList osiągnięć stosowania silnych czasowników działania.

W czasie, gdy liczba pracowników straciło pracę, czas potrzebny na stworzenie profesjonalnego CV jest krytyczna. Wiele organizacji będzie czytać CV, które jest interesujące. Nie będą tracić czasu na taki, który wygląda chory, jest pełen rutynowe sprawozdania i nie zapewnia wgląd mocnych i umiejętności kandydata.

Chore patrząc wznawia dodać żadnej wartości. Oni nie:

oReceive odpowiedzi od pracodawców i rekruterów.

oAdd do umiejętności i osiągnięć kandydata.

oGet do zatrudnienia kandydata, tak szybko jak to możliwe.

Zainwestuj w profesjonalny napisać swoje CV. Profesjonalny najlepiej nadaje się do doradzić w sprawie najlepszego sposobu na stworzenie profesjonalnego CV.

Kris Varma jest ekspertem w tworzeniu CV. Praca w Sydney w Australii, jego CV są dobrze reserarched i zapisywane. On już wcześniej napisane inne artykuły na temat życiorysów takich jak "typowe błędy w odezwie". On jest wysoko wykwalifikowany i kompetentny nie tylko w pisaniu CV i listów motywacyjnych, ale również w dostarczaniu cennych porad na temat obecnej sytuacji zatrudnienia.

- autor artykułu