kongres eucharystyczny

kongres eucharystyczny

Co to jest O mapach

Czy kiedykolwiek spojrzał na mapę i stają się zupełnie zainteresowani i skanowane każdy obszar w kółko, zapamiętując krajobraz, nazwy miast, ulic, miast i państw? Czy kiedykolwiek podniósł gigantyczny książki Atlas i godzinami szuka go od nowa? Jeśli masz z pewnością nie są sami, a kiedy patrzy na mapie lub map książkę to prawie jak z lotu ptaka rzeczy. Wielu ludzi tak intryguje z mapami, że jest prawie niesamowite.

Jeśli kochasz mapy i książki, mapy, jeśli ktoś, kto uwielbia korzystać z Google Earth i zrozumieć układ terenu w stosunku do wszystkiego, pozwól mi polecić jeden z najlepszych olbrzymie atlas książek, jakie kiedykolwiek widziałem. W rzeczywistości jest to, że jestem właścicielem Atlas siebie;

"The Times Atlas of the World Comprehensive Edition" Johna Bartłomieja Syn, LTD Edinburgh; 1967

kongres eucharystyczny

Każdy kraj i stan znajduje się na liście wraz ze wszystkimi większymi miastami w każdej. Wszystkie zasoby są również wymienione populacje również. Zasoby energetyczne, zasoby naturalne, zasoby rolne, pogoda i dystrybucji zwierząt. Mapa Księżyca jest również w tej książce, wraz ze wszystkimi piętrami oceanu najlepszy zdolności ludzkości w momencie publikacji. Błędy trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i każda wyspa, wszystko wliczone. Atlas złamał świata według kontynentów i regionów, z informacjami na temat każdego z nich.

Mimo, linie brzegowe i nazwy wielu krajów nie zmieniło się od tego czasu Atlas jest spektakularny pod każdym względem, to gdzie mogę udać się do odpowiedzi na pytania dotyczące naszego świata, jeszcze przed I hit Internetu dla aktualizowanej informacji. Uzyskaj atlas dla swojej rodziny i będziesz zadowolony to zrobiłeś.

"Lance Winslow" - Lance Winslow Bio. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/.

- autor artykułu